Sok noni – hit na polskim rynku artykułów zdrowotnych

Polacy jakiś czas temu wręcz zachłysnęli się egzotycznymi produktami, które mają wspierać funkcjonowanie naszego organizmu. Zalicza się do nich między innymi sok noni, który kupowany jest chętnie przez osoby w różnym wieku.

Na co pomaga?
Zaleca się wypijanie dziennie około 30 – 60 mililitrów soku. Najlepiej robić to jeszcze przed śniadaniem, kiedy nasz żołądek jest pusty. Producenci reklamują sok noni jako skuteczną broń w walce ze stwardnieniem tętnik. Jest to również pomocny w sytuacji, kiedy trapi nas zespół przewlekłego zmęczenia oraz uporczywe bóle głowy. Sok noni zbija gorączkę w sposób w pełni naturalny. Jest to także produktem, na który uwagę powinny zwrócić kobiety – skutecznie zmniejsza dolegliwości bólowe, które wielu paniom towarzysza w czasie menstruacji. Poleca się go także w przypadku problemów z układem trawiennym.

Co zawiera?
Sok noni zawiera mnóstwo witamin oraz składników mineralnych, które w sposób niezwykle korzystny wpływają na nasz organizm. Pijąc sok noni, dbamy o to, aby w naszym ciele nigdy nie zabrakło witamin:
-A;
-E;
-z grupy B;
-C.

Źródło: https://www.lubienoni.pl

Dodaj komentarz